KONST / Litografier / Färglitografier 14609535
nr 1460 9535
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, numrerad 261/360, daterad 1978. Färglitografi. Bladets mått: 23x26,5, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:47:02
11/4 16:33:40